Weekend przy #K3.

W sobotę 16 kwietnia o godzinie 16.00 Błękitni podejmą zespół z Hadry - Zwirex.

Faworytem tego spotkania (patrząc na table) jest zespół prowadzony przez Jacka Rubika. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem Błękitnych (2:0) po bramkach Marcina Chętkowskiego (10 i 67 minuta). Jeśli uda nam się wygrać w tym meczu, a mecz Małapanew Kuczów - Sparta Tworóg co najmniej remisem mamy szanse "przeskoczyć" Spartę i zająć piąte miejsce w tabeli! :)

W niedzielę 17 kwietnia na Katowickiej zostanie rozegrane spotkanie naszych juniorów młodszych, z Mechanikiem Kochcice. Niezależnie od wyniku spotkania Błękitni pozostaną na pierwszym miejscu. Poprzedni mecz z Mechanikiem Kochcice zawodnicy Adama Fideloka wygrali 2:3 po bramkach Jakuba Kałmuka (22 minuta), Krzysztofa Kamińskiego (31 minuta) oraz Michała Drogosza (50 minuta).

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW NA WEEKEND PRZY #K3! :)