Dwa zwycięstwa Błękitnych! :)

WEEKEND PRZY #K3 MOŻNA UZNAĆ ZA BARDZO UDANY!

W pierwszym meczu przy #K3 nasza pierwsza drużyna rozbiła zespół gości 7:1. Zawodnicy z Hadry przyjechali do Herb w dziesiątkę. Po pierwszej było już 4:0. Goście zasłużyli na bramkę swoją walką szczególnie w pierwszej połowie. Klasycznym hattricki'em popisał się Marcin Chętkowski. Chętkowski ma na swoim koncie już 14 bramek, jest to najlepszy strzelec w naszej drużynie na drugim miejscu z sześcioma bramkami znalazł się Bartłomiej Imach. Ozdoba spotkania była piękna bramka od poprzeczki Jacka Rubika. Za tydzień nasi zawodnicy wyjadą z Katowickiej do Glinicy, to będzie ciężki mecz ale mamy nadzieję że uda nam się przywieźć komplet punktów!

Dzień później nasi juniorzy wygrali 10 spotkanie w sezonie, bramki z Mechanikiem Kochcice strzelili Daniel Jadach oraz Amin Nićpoń. "Błękitni Juniorzy" tym meczem zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej. Kolejny mecz zostanie rozegrany w Rusinowicach z tamtejszym Dragonem! :)