Historia Stadionu

Stadion w Herbach powstał w latach 70-tych XX stulecia, do dnia dzisiejszego przetrwała trybuna główna mogąca pomieścić 300 widzów.  Od 2007 roku ówczesne władze klubu Błękitni Herby także przy pomocy środków z Urzędu Gminy rozpoczęły modernizację obiektu. Na pierwszym miejscu postawiono sobie za cel poprawę jednej z najgorszych muraw w regionie, nadając jej ostatecznie okazały wygląd, jeden z lepszych w okolicy. Władze gminy dokupiły dwie gustowne ławki rezerwowych dla piłkarzy gospodarzy i drużyn przyjezdnych za kilka tysięcy złotych. W 2014 roku stary zawalający budynek klubowy został zburzony a w tym samym miejscu postawiono nowy, ładny budynek klubowy. W 2015 roku zmodernizowana została trybuna główna, odnowiona podstawa a stare, spróchniałe deski zostały zdemontowane a zamontowane krzesełka w barwach klubowych.

W niedalekiej przyszłości kompleks rekreacyjno-sportowy zawierający halę sportową, basen a także boisko piłkarskie ma zostać wzbogacony o dwa nowe boiska treningowe.