Druga przegrana juniorów.

Przegrywamy w Sadowie z lokalnym 'Pokojem" 5:3 (4:2).

Zawodnicy z Sadowa aby rozstrzygnąć losy spotkania potrzebowali czterech minut, w 14 minucie bramkę strzelił Wojciech Michna w 15 Mateusz Grobara a w 17 po raz drugi w tym meczu do siatki Błękitnych trafił Wojciech Michna.

Błękitni na otrząśnięcie potrzebowali 4 minut kiedy to Kuba Kałmuk dał nadzieję Błękitny strzelając pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

27 minuta i znów z bramki cieszą się Błękitni - Kuba Kałmuk strzela na 3:2. Jednak nasza radość nie trwała zbyt długo a zawodnicy z Sadowa nie dali nam się zbliżyć w Denis Pach znów wyprowadza drużynę gospodarzy na dwu bramkową przewagę.

W 59 minucie Mateusz Grobara podwyższa stan spotkania na 5:2. Niestety udało nam się już tylko strzelić jedną bramkę z rzutu karnego dobrze przymierzył Krzysztof Kamiński.