Zwycięstwo w Kochanowicach.

Błękitni po bramkach Łukasza Żydka oraz Bartłomieja Imacha zwyciężyli w Kochanowicach.

Atmosfera nie sprzyjała do gry przy ulicy Słonecznej 11. Deszczowa pogoda utrudniała zadanie oby dwóm bramkarzom. Szczególnie w sytuacji gdy Imach strzelił bramkę drużyna gospodarzy oraz gości byli zaskoczeni gdy zobaczyli jak piłka wlatuje do bramki. Cenne trzy punkty które przywieźliśmy z Kochanowic pozwoliły nam awansować z 8 na 6 lokatę tracąc dwa punkty do piątej Sparty Tworóg.

Od początku była walka o każdy metr boiska, i fantastycznie rozpoczął się mecz dla Błękitnych, po faulu na Jacku Rubiku sędzie wskazał na wapno a pewnie jedenastkę wykorzystał Łukasz Żydek.

Zawodnicy Ruchu cały czas atakowali na bramkę Kaźmierczaka, po płaskim strzale nasz bramkarz wbija piłkę wprost przed siebie a najbliższy zawodnik Adam Szczudło pakuje piłkę do siatki.

W drugiej połowie nasza gra wyglądała chaotycznie ograniczaliśmy się do wybijania piłki z dala od bramki. Po nieoczekiwanej sytuacji i strzale Bartłomieja Imacha futbolówka wpada do siatki bramkarza gospodarzy.