Rozgrywki czas zacząć

Sezon 2014/15 możemy uważać za otwarty , na początek Błękitni mieli się zmierzyć z Ruchem Kochanowice (16.08.2014r.) lecz Obsada Sędziowska nie zjawiała przy Katowickiej . Mecz odbędzie się na koniec rundy jesiennej . Teraz naszą drużynę czeka mecz na ciężkim terenie w Glinicy mecz odbędzie się 24 sierpnia o godzinie 17.00 . Ostatni mecz z Promieniem nasza drużyna wygrała miejmy nadzieję że teraz także się uda i nasza drużyna wejdzie w rozgrywki z dużego "kopyta" , Cel dla naszej drużyny jest jasny awansować do Klasy "O" . Błękitnych w tym sezonie czekają ciężkie mecze jak zawsze ze Spartą . Żwierex Hadra oraz Dragon Rusinowice są beniaminkami tych rozgrywek . W sparingach nasza drużyna prezentowała się kiepsko . Ostatni mecz ligowy Błękitni grali 57 dni temu z Ruchem Kochanowice w którym wygrali 4:2 .

Czekamy na Sukcesy naszej drużyny . !