Remis z Liderem.

Dnia 19.10.2014 r. Błękitni podjęli lidera Lublinieckiej A-Klasy.

Dla obydwóch drużyn było to bardzo ważne spotkanie, dla Huraganu Jeziora by pozostać na fotelu lidera a dla Błękitnych by zmniejszyć stratę do Lidera .

Od pierwszego gwizdka arbitra Huragan "rzucił" się do ataku na bramkę Błękitnych co zaowocowało bramką już w 4 minucie. Podłamani podopieczni Rubika nie zaprzestali w walce na Katowickiej. Do końca pierwszej połowy każda z drużyn miała szanse strzelić bramkę lecz nie wykorzystywali swych okazji strzeleckich, w których albo nie trafiali w światło bramki lub bramkarz spisywał się znakomicie.

Po 15 minutowej przerwie piłkarze wrócili na murawę przy Katowickiej.

Od początku drugiej połowy atmosfera była nerwowa aż do 54 minuty gdy Imach strzelił bramkę na 1:1 - Po tej bramce wydawać się mogło że Błękitni uwierzyli w swoje siły. Szanse były by podwyższyć wynik i wygrać z Liderem , niestety nie udało się podwyższyć wyniku i Błękitni można by rzec uratowali punkt.