Podsumowanie Sezonu 2014/15

Podsumowanie sezonu 2014/15

Sezon 14/15 dla Błękitnych był dobrym sezonem, bowiem zdobyliśmy 33 punkty w 20 meczach.

W 20 spotkaniach strzeliliśmy 52 bramki, średnio 2.6 bramki na mecz, oraz straciliśmy 41 bramek, średnio 2.05 na mecz.

Warto podkreślić iż kolejny raz najlepszym strzelcem "Błękitnych" został Bartłomiej Imach z dorobkiem 17 bramek (o 12 mniej niż król strzelców Jarosław Szymanek z Huraganu Jeziora, który strzelił 29 bramek).

Najlepsi Strzelcy
1. Jarosław Szymanek 29 Bramek (1.45 na mecz) LKS "Huragan" Jezioro
2. Bartłomiej Borszcz 18 Bramek (0.9 na mecz) LKS "Promień" Glinica
3. Bartłomiej Imach 17 Bramek (0.85 na mecz) LKS "Błękitni" Herby
7. Marcin Chątkowski 12 Bramek (0.6 na mecz) LKS "Błękitni" Herby

Choć apetyty były spore a szanse duże na awans do Częstochowskiej Klasy Okręgowej, nasza drużyna zawodziła w najważniejszych meczach.

Sezon zakończył coroczny turniej o Puchar Wójta gminy Herby tym razem organizowanym przez Liswarte Lisów.

Puchar był rozgrywany w upalną niedzielę co na pewno nie sprzyjało grze. Nasz drużyna była osłabiona kadrowo, bowiem nie było podstawowych zawodników na co dzień występujących w wyjściowej "11". Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił nasz najlepszy strzelec Bartłomiej Imach - mecz z Liswartą Lisów.

Na otwarcie turnieju Błękitni stoczyli bój ze Żwirexem Hadrą mecz skończył wynikiem 0:2.

Wyniki z reszt meczów:
Lisów - Herby 8-1
Lisów - Hadra 5-1

Tabela Końcowa
LKS "Liswarta" Lisów 6 PKT 13-2
LKS "Żwirex" Hadra 3 PKT 3-5
LKS "Błękitni" Herby 0 PKT 1-10

Sezon 2015/16 rozpocznie się 09.08.2015r., natomiast I Rudne Pucharu Polski zagramy 2 Sierpnia.

Najlepsi strzelce w innych kategoriach wiekowych z naszej drużyny:

Daniel Zawada został najlepszym strzelcem naszej drużyny w Juniorach Młodszych, GRATULACJE.

Bartosz Sawicki został drugim najlepszym strzelcem w całych rozgrywkach o mistrzostwo Orlików, z dorobkiem 21 bramek, GRATULACJE.