Błekitni Herby - Śląsk Koszęcin

W czwartek Błękitni zmierzą się z Śląskiem Koszęcin, pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 15:00 przy ulicy Katowickiej.

Błękitni w poprzedniej kolejce, ulegli na wyjeździe w Kochcicach tamtejszemu Mechanikowi 5:1 po wyrównanym meczu (wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku), była to druga porażka podopiecznych Jacka Rubika w rundzie wiosennej.

Śląsk Koszęcin wygrał w poprzedniej kolejce 2:1 ze Spartą Tworóg, dzięki tej wygranej "przeskoczyli" Błękitnych w tabeli.

Jeśli uda nam się zwyciężyć z wymagającym rywalem jakim jest Śląsk Koszęcin, wrócimy na nasze poprzednie szóste miejsce.

W rundzie jesiennej ulegliśmy w Koszęcinie 3:0, a bramki dla Śląska strzelali w 21 minucie Dariusz Bryś, Mateusz Susza 57 minuta oraz w 81 minucie ponownie do naszej bramki strzelił Dariusz Bryś.